Пролетни Попусти за Kuga и Mondeo

Огромни 6.000€ ПОПУСТ за конкретни модели Ford Kuga и Ford Mondeo достапни на лагер.

Побрзајте бидејќи количините се ограничени.

*Попустот се однесува само на наведените модели

ford Ford KUGA


 • TREND
 • 2WD
 • 1.5l TDCi 120КС
 • 8" екран осетлив на допир
 • Автоматска клима
 • Паркинг сензори
 • Електрика на стакла и ретровизори
 • Алуминиумски фелни
 • Bluetooth

ford Ford MONDEO


 • TREND
 • 1.5 TDCi 120КС
 • 8" екран осетлив на допир
 • Автоматска клима
 • Паркинг сензори
 • Електрика на стакла и ретровизори
 • Електрично загревана шофершајбна
 • Навигација
 • Алуминиумски фелни
 • Bluetooth


> ЗАКАЖИ ТЕСТ ВОЗЕЊЕ <

Bookmark & Share