FORD FOCUS со ТОП опрема

Технолошки напредниот FORD FOCUS со ТОП опрема доаѓа со ТОП попуст.

Сите Focus модели со повисоко ниво на опрема единствено сега со неверојатни 4.000€ ПОПУСТ


Секој FOCUS доаѓа со:

  • 8" touch screen
  • Предни светла за магла
  • Темпомат со ограничувач на брзина
  • Дво-зонски автоматски клима уред
  • 16" Алуминиумски фелни
  • Bluetooth со команди на воланот


ford Ford Focus со 4.000€ ПОПУСТ

> Дознај повеќе за FOCUS
> Закажи ТЕСТ возење*Понудата се однесува само на модели достапни на залиха и со наведената опрема

Bookmark & Share