Ford Mondeo Бизнис Пакет

Ford Mondeo Business Пакет опремено со:

Систем за навигација,
R/CD,
8" дисплеј осетлив на допир, 8 звучници,
SYNC III,
Предни и задни паркинг сензори,
16" алуминиумски фелни со 10 краци и 215/60R16 гуми,
Ел. загревана шофершајбна
8 звучници,
Bluetooth/Voice control,
USB,
RCA Audio/Video Jacks,
SD Card Slot,
GPSM

ford Ford Mondeo - Trend со Business пакет

1.5 TDCi со 120 КС

По Промотивна цена од: 22.490

> Закажи ТЕСТ возење
> Дознај повеќе за Ford Mondeo

Bookmark & Share