Audi A4 - 2005

ЦЕНА: 6.300 €

Тип: 2.0 дизел
Зафатнина на мотор: 1.968 cm3
Сила на моторот: 140ks
Број на врати: 4
Поминати километри: 241.000 km
Регистрирана: до 23.07.2018
Година на производство: 2005

OПРЕМА:

Електрика на сите прозорци
Серво управувач обложен со кожа
Централна брава со далечинско и 2 клуча
Автоматски двозонски клима уред
Темпомат
Предни и задни светла за магла
Алуминиумски фелни
Купено од ПОРШЕ Скопје

Bookmark & Share