BMW 116i - 2006

ЦЕНА: 8.000

Тип: 1.6 бензин
Зафатнина на мотор: 1.596 cm3
Сила на моторот: 116 KS
Број на врати: 4
Поминати километри: 40.000 KM
Регистрирана: до 15.02.2019
Година на производство: 2006

ОПРЕМА:

Радио CD / Bluetooth и команди за радио на воланот
Електрика на прозорци
Централна брава со далечинско заклучување
Aвтоматски клима уред
Автоматски светла
Задни паркинг сензори
Предни и задни светла за магла
16" алуминиумски фелни
Наслон за рака
Темпомат
Борд компјутер
Сервисна историја

Bookmark & Share