Ford Focus - 2013 (Titanium)

ЦЕНА: 11.300 €

Тип: 1.6 дизел
Зафатнина на мотор: 1.560 cm3
Сила на моторот: 95 KS
Број на врати: 4
Поминати километри: 125.000 km
Регистрирана: до 01.02.2019
Година на производство: 2013

Опрема:

Candy Red 4-слојна металик боја
Воздушно перниче за возачот и совозачот
Странични воздушни перници и воздушни завеси
ABS + ESP, EBA
ISOFIX
Пасивен систем против кражба
Електрично задвижување на предните прозори
Прогресивен серво управувач подесив по висина и длабочина
Електрични ретровизори со грејачи и странични индикатори
Електрика на предни прозори
Предни спортски седишта
Кожен волан со 4 краци, кожна рачка на менувач
Мануелна клима уред
Ел. подесиви и загревни ретровизори со странични индикатори
Патен компјутер
Далечинско централно заклучување со два преклопливи клуча
Мануелно висинско подесување на возачко седиште
Р/ЦД со 3.5" 2 линиски дисплеј, AUX и USB конектори во предна ладица
6 звучници и команди за радио на волан
Предни магленки со хромирано куќиште
Задни светла за магла
Задна делива клупа 60/40
Заден спојлер во боја на каросерија
Централна конзола
Спортска суспензија
16" алу. фелни со 215/55Р 16 гуми
Мало резервно тркало
Предни и задни светла за читање
Држачза очила кај возачот
Хромирана лајсна на вратите
Предни светла со црно куќиште
Нивелирање на фарови
Тонирани стакла

Bookmark & Share