Ford Kuga - 2012

ЦЕНА: 12.990 €

Тип: 2.0 TDCi
Зафатнина на мотор: 1.997 cm3
Сила на моторот: 140 ks
Број на врати: 5
Поминати километри: 135.000км
Регистрирана: до 06.07.2018
Година на производство: 2012


Опрема:


Сервисна историја
Радио CD и команди за радио на воланот
Електрика на сите прозорци
Серво управувач обложен со кожа
Светла за магла
Централна брава со далечинско заклучување
Двозонска автоматска клима уред
Борд компјутер
Металик боја
Алуминиумски фелни
Key-less стартување на возило

Bookmark & Share