Ford Mondeo - 2010

ЦЕНА: 9.500 €

Тип: 2.0 TDCi
Зафатнина на мотор: 1.997 cm3
Сила на моторот: 140 ks
Број на врати: 5
Поминати километри: 180.000 km
Регистрирана: до 18.09.2018
Година на производство: 2010

Опрема:

Сервисна историја
SONY Радио CD / Bluetooth и команди за радио на воланот
Електрика на сите прозорци
Серво управувач обложен со кожа
Централна брава со далечинско заклучување
Двозонска автоматска клима уред
Автоматски светла
LED дневни светла
Греачи на предни и задни стакла
Задни паркинг сензори
Предни и задни светла за магла
16" алуминиумски фелни
Наслон за рака
Темпомат
Борд компјутер

Bookmark & Share