Ford Mondeo - 2016

Цена: 19.500€

Ford Mondeo Titanium

Тип: 2.0 TDCi дизел
Сила на моторот: 150КС
Број на врати: 4
Поминати километри: 29.000
Регистрирана: до 10.07.2018
Година на производство: 2016


Опрема:Двозонски автоматски клима уред
Сервисна историја
Стартување на возилото без клуч
Автоматски светла
Радио CD 8 инчен дисплеј во боја ,USB,BLUETOOTH, команди на воланот
Алуминиумски фелни 17"
ABS, систем за сопирање
Греачи на предни седишта
Електрични загревани и преклопливи ретровизори
Самозатемнуван внатрешен ретровизор
Греачи за предна и задна шофершајбна
Предни и задни магленки
Темпомат
DSTC – динамичка стабилност и контрола на пролизгувањето
Ел. подесиви, загревани и преклопливи ретровизори во боја на каросерија
Електрична рачна сопирачка
Серво управувач обложен со кожа
Централна брава со далечинско заклучување


ЦЕНА: 19.500 Eur.

Bookmark & Share