HONDA CIVIC - 2009

ЦЕНА: 8.300 €

Тип: 1.8 i-VTEC
Сила на моторот: 141 ks
Број на врати: 4
Поминати километри: 86.000 km
Регистрирана: до 20.09.2018
Година на производство: 2009

Опрема:

Предна и задна камера
17" алуминиумски фелни со нови летни гуми
15" алуминиумски фелни со нови зимски гуми
Темпомат
Навигација
Style Pack кожен ентериер
Mugen look body kit
Xenon светла со Angel Eyes
Бела мат фолија
Затемнети стакла со атест (Новус)
Плински уред со атест (Плимонт)
Android 6 multimedia DVD player + фабричко радио
Автоматски клима уред
Сончев кров

*Возилото е купено од Макпетрол од прв сопственик со реална километража
*Сликите се со зимски гуми и бандажи

Bookmark & Share