Mercedes ML350 - 2012

Цена: 39.000 €

Mercedes ML350 - 2012

Тип: 3.0 Дизел
Сила на моторот: 258КС
Број на врати: 5
Поминати километри: 170.000KM
Регистрирана: до 25.09.2017
Година на производство: 2012


Опрема:

Комплетна сервисна историја и купен од Макаутостар-Скопје
Погон на сите тркала AWD
Сила на моторот: 258ks, 2987 cm3
Автоматски менувач
Високо ниво на опременост
Активни ксенон светла
Лед за дневно возење
Прскалки под висок притисок за предните светла
Кожни седишта
Радио CD и команди за радио на воланот
ABS, систем за сопирање со EBD- дополнителна електрична дистрибуција на глицерин во сопирачките
EBA – асистенција при нагло сопирање
DSTC – динамичка стабилност и контрола на пролизгувањето
Електрика на прозорци
Електрика на ретровизори
Предни и задни паркинг сензори
Серво управувач обложен со кожа
Централна брава со далечинско заклучување
Автоматски двозонски клима уред
Темпомат
Борд компјутерЦЕНА: 39.000 Eur.

Bookmark & Share