Mitsubishi Lancer - 2008

Цена: 6.200

Mitsubishi Lancer

Тип:1.5
Сила на моторот: 110КС
Број на врати: 4
Поминати километри: 152.000км
Регистрирана: до 20.07.2017
Година на производство: 2008

Стандардна опрема: • 7 Воздушни перничиња
 • Радио CD со 6 звучници и команди за радио на воланот
 • ABS, систем за сопирање и ESP
 • BLUETOOTH
 • Електрика на предни и задни прозорци
 • Електрика и греачи на ретровизори
 • Предни и задни светла за магла
 • Серво управувач обложен со кожа
 • Централна брава со далечинско заклучување
 • Автоматска клима уред
 • Борд компјутер
 • 16" алуминиумски фелни со зимски гуми
 • Наслон за рака
 • Сервисна книшка
Bookmark & Share