MONDEO 1.8 TDCi

MONDEO 1.8 TDCi

Тип: 1.8 дизел

Сила на моторот: 92KW/125KS
Број на врати: 5
Поминати километри: 146.000KM
Регистрирана: до 17.10.2017
Година на производство: 2008

Опрема:

"Сервисна историја"
6 Воздушни перничиња
Радио CD со шаржер со 8 звучници и команди за радио на воланот
"ABS, систем за сопирање и ESP"
Електрика на предни и задни прозорци
Електрика и на ретровизори
Предни и задни светла за магла
Серво управувач обложен со кожа
Централна брава со далечинско заклучување
Автоматски клима уред
Борд компјутер
16" алуминиумски фелни
Наслон за рака
Сервисна книшка

ЦЕНА: 8.600 Eur.


Bookmark & Share