Nissan Qashqai - 2009

ЦЕНА: 9.700 €

Тип: 1.5 дизел
Зафатнина на мотор: 1.461 cm3
Сила на моторот: 106ks
Број на врати: 5
Поминати километри: 111.000 km
Регистрирана: до 01.09.2018
Година на производство: 2009

Опрема:

  • Електрика на сите прозорци
  • Серво управувач обложен со кожа
  • Централна брава со далечинско и 2 клуча
  • Автоматски двозонски клима уред
  • Темпомат
  • Предни и задни светла за магла
  • Алуминиумски фелни
  • Купено од Скопје со сервисна историја
  • Команди на волан, Bluetooth
  • 4 нови гуми
Bookmark & Share