Volvo XC60 - 2010

Цена: 19.700

Volvo XC60 - 2010

Тип 2.4 Дизел
Сила на моторот: 205КС
Број на врати: 5
Поминати километри: 135.000KM
Година на производство: 2010
Регистрирана до: 21.12.2017

Опрема:


Автоматски менувач
Високо ниво на опременост R-Design
Активни ксенон светла
Прскалки под висок притисок за предните светла
SITY SAFETY помош при градско возење со автоматско кочење
Кожни седишта R-Design
Радио CD и команди за радио на воланот
ABS, систем за сопирање со EBD- дополнителна електрична дистрибуција на глицерин во сопирачките
EBL – итна светлосна сигнализација за кочење
EBA – асистенција при нагло сопирање
DSTC – динамичка стабилност и контрола на пролизгувањето
Електрика на прозорци
Електрика и на ретровизори
Серво управувач обложен со кожа
Централна брава со далечинско заклучување
Автоматски двозонски клима уред
ТемпоматЦЕНА: 19.700

Bookmark & Share