Ексклузивна понуда

Ексклузивна понуда

FORD KUGA
Мотор: 2.0 TDCi со 150 КС
Опрема: Business 

 • 17" алуминиумски бандажи

 • Металик боја

 • 8" SYNC 3 мултимедиски екран

 • Ел. загревана шофершајбна

 • Задна камера и паркинг сензори

 • Sony аудио систем

Редовна цена: 33.030 €

Акциска цена: 24.990 €

FORD FIESTA
Мотор: 1.1i со 70 КС
Опрема: Business

 • 8" SYNC 3 мултимедиски екран
 • Паркинг сензори (задни)
 • Преклопливи ретровизори 
 • Темпомат и лимитер
 • Магленки активни во свиоци

Редовна цена: 14.000€

Акциска цена: 11.990 €

 

FORD ECOSPORT
Мотор: 1.0 EcoBoost со 125 КС
Опрема: Business 

 • 8" SYNC 3 мултимедиски екран
 • 16" алуминиумски бандажи
 • Задни паркинг сензори
 • Навигација
 • Темпомат

Редовна цена: 20.850€

Акциска цена: 16.990 €