ЈУБИЛЕЈНА ПОНУДА

ФИНАНСИСКИ ЛИЗИНГ СО NLB LEASE&GO ЗА ВОЗИЛА ОД ЗАЛИХА

Ford слави 120 години, а #ГрандАуто нуди голема роденденска понуда за да ти овозможи ексклузивен влез во Ford семејството!

Сите возила достапни на залиха сега доаѓаат со 5 години гаранција со помош на пат низ цела Европа, а преку финансискиот лизинг од NLB LEASE&GO нудиме 3 години отплата и 5% фиксна камата.

*Понудата важи за возила од залиха.

Закажи тест возење и посети го нашиот продажен салон на бул. Босна и Херцеговина бр.1, Скопје

АКЦИСКИ ЦЕНИ ЗА ВОЗИЛА ОД ЛАГЕР

 

Дознајте повеќе за врвниот теренец совршен за секое патување.

Откријте го урбаниот компактен SUV кој ќе ве воодушеви.

Погледнете го безвременскиот хечбек полн со најновите технологии.

Автомобил дизајниран да го подобри вашето возачко искуство.