АКЦИСКА ПОНУДА 5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА

Промотивна понуда за Ford возила достапни на залиха со 5 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
АКЦИСКА ПОНУДА - FORD PUMA
Еднакво динамична како што изгледа
Иновативен дизајн ориентиран кон луѓето, храбар надворешен стил на SUV - Ford PUMA.
 
✅ Акциска цена која почнува од 26.500 евра
✅ Достапна со TITANIUM + ниво на опрема
✅ EcoBoost мотор со 125 коњски сили
✅ Одберете помеѓу мануелен и автоматски менувач
✅ Металик боја вклучена во цената - Agate Black Metallic, Desert Island Blue, Solar Silver, Magnetic
✅ Гратис сет зимски гуми 


АКЦИСКА ПОНУДА - FORD FOCUS
Технолошки напредниот hatchback на Ford сега може да биде твој по атрактивни услови.
 
✅ Вози го веднаш со учество од 5.500 евра
✅Опремен со CONNECTED + ниво на опрема
✅ EcoBoost мотор со 125 коњски сили
✅ Одберете помеѓу мануелен 
✅ Металик боја вклучена во цената - Fantastic Red, Magnetic, Desert Island Blue, Blue Metallic
✅ Подарок КАСКО осигурување за првата година


FORD ПАТНИЧКА ПРОГРАМА
Програмата на комерцијални патнички возила на FORD кои се достапни веднаш!

 ✅ Tourneo Connect - 5 седишта
 ✅ Custom Kombi - 9 седишта
 ✅ Transit Bus - 18 седишта
 ✅ Trend ниво на опрема
 ✅ Дизел мотор

Дознај повеќе во продажниот салон на Ми-Да Гранд Моторс во Скопје!
АКЦИСКА ПОНУДА - FORD KUGA
Ford KUGA е твојот нов SUV! 
Достапна за испорака веднаш со 5 години гаранција во новата промотивна понуда/
✅ Акциска цена од 31.800 евра
✅ Достапен со TITANIUM+ или ST-LINE+ ниво на опрема
✅ Подарок кровни носачи

Извади ја твојата KUGA на улица и испробај ја на ТЕСТ возење!