FORD KUGA ST-LINE X

ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА СО FORD ФИНАНСИРАЊЕ!

Сега со дополнителни 2.000 € ПОПУСТ за сите нарачки до 30 јуни!

Одлично скроен план за финансирање за Вашата нова Ford Kuga ST-Line X, која е достапна на залиха веднаш!
БОГАТО ОПРЕМЕНА И ПОВЕЌЕ ОД СПОСОБНА
Достапна со највисоко ниво на опрема и спортски изглед, 2.0 TDCi, 120 коњски сили, 8-степен автоматски менувач и 5 години фабричка гаранција со месечна рата од 375 евра.


Погледнете дел од опремата и закажете тест возење:

✔ Power Liftgate - Отворање на петта врата на сензор - Hands Free 
✔ Аудио систем B&O со 10 звучници (Со субвуфер)
✔ Keyless & Keyless start – стартување и влегување во возилото без клуч
✔ Систем за препознавање на сообраќајни знаци 
✔ Collision mitigation system - систем за предупредување и спречување на можен преден судар
✔ Предна и задна камера
✔ Предни и задни паркинг сензори
✔ 18" Rock Metallic алуминиумски фелни
✔ 12.3" дигитален екран на инструмент табла,
✔ Избор на стил на возење (Normal, Eco, Sport, Slippery, Snow/Sand), 
✔ Адаптивен темпомат 

Останатото откриј го на ТЕСТ возење ⬇️Откриј ја твојата нова Ford Kuga ⬇️