РОДЕНДЕНСКА ПОНУДА

Прославуваме три децении иновации во возењето, доверливост и извонредност со Ford во Mакедонија!

По овој повод ви ја претставуваме специјалната роденденска понуда за Ford Puma.

Ford Puma е дизајнирана со најнови иновации и врвни перформанси, таа го отелотворува духот на авантурата и софистицираноста што го дефинира нашиот бренд.

Со елегантен дизајн, напредна технологија и возбудливи перформанси, Puma е идеален избор за сите оние кои сакаат да ја искусат возбудата од поседување парче од легендарното наследство на Ford!

*Понудата важи за возила од залиха.

Ford Puma TITANIUM X со богато ниво на опрема, 18" алуминиумски фелни, навигација, автоматска клима и многу повеќе.

  • Автоматско паркирање
  • 18" алуминиумски фелни
  • Навигација
  • Дигитална инструмент табла
  • B&O озвучување со 10 звучници 
  • Безжичен полнач за телефон
  • Делумно кожни седишта
  • Автоматска клима

Запознај ја извонредната Ford Puma уште денес!

Закажи тест возење и посети го нашиот продажен салон на бул. Босна и Херцеговина бр.1, Скопје